KURUMSAL // OFİSMAK BİLİŞİM HAKKINDA
Ofismak Bilişim Hakkında

Ofismak Çözüm Sistemleri ve Reklamcılık San.Tic.Ltd.Şti adı altında 2004 yılında faaliyete başlayan firmamız 15 yıllık süreç içerisinde Siyah Beyaz Fotokopi makinaları, renkli dijital Fotokopi Makinaları, Mono Lazer Yazıcılar, Renkli Yazıcılar ve geniş format yazıcıların satışını ve satış sonrası hizmetlerini bünyesinde bulundurduğu uzman personeller ile yürütmektedir.

Sektörde Türkiyede en çok satan fotokopi markaları KYOCERA - CANON – HP -OKI ; Siyah Beyaz Dijital Fotokopi Makineleri, Renkli Dijital Fotokopi Makinelerinin satışında,kiralamasında,sarf malzeme tedariğinde ve teknik servis hizmetlerinde  göstermiş olduğu performans ile sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır. Son dönemde girdiğimiz ajans faaliyetleri.matbaacılık ve açık hava reklamcılık konusunda da hızla ilerlemekteyiz.
Neden Ofismak?

Türkiye’de, ofis dokümantasyonu alanında, sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin içerisinde olup, altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.